Poniedziałek-Piątek 8.00-16.00
+1500 podmiotów
w obsłudze
+15 000 dokumentów
księgowanych miesięcznie
+500 sprawozdań
sporządzonych rocznie
PANEL KLIENTA

Księgowa/y

Księgowa/y

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w dziale księgowości,
  • preferowane wyższe wykształcenie kierunkowe
  • umiejętność samodzielnego i kompleksowego prowadzenia ksiąg powierzonych Klientów
  • znajomość i praktyczna wiedza w zakresie stosowania przepisów ustawy o VAT, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych i osób fizycznych,
  • umiejętność budowania relacji z Klientem
  • sprawna obsługa MS OFFICE,
  • samodzielność, terminowość, analityczne myślenie i umiejętność pracy pod presją czasu.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych obsługiwanych firm zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów
  • uzgadnianie kont i przygotowywanie raportów dla klientów
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, JPK VAT, CIT)
  • pomoc w przygotowywaniu rocznych sprawozdań finansowych i rozliczeń dla obsługiwanych klientów

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość pracy zdalnej
  • współpracę z renomowanym Partnerem
  • stanowisko pracy gwarantujące stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • pracę w miłej atmosferze i zespole
  • pakiet medyczny i pakiet multisport

Pozostawiamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami które zostaną zakwalifikowane do dalszego procesu rekrutacji.