Poniedziałek-Piątek 8.00-16.00
+1500 podmiotów
w obsłudze
+15 000 dokumentów
księgowanych miesięcznie
+500 sprawozdań
sporządzonych rocznie
PANEL KLIENTA

Specjalista ds. kadr i płac

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie związanym z obsługą kadrowo-płacową i naliczaniem wynagrodzeń
  • praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz znajomość przepisów ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych
  • znajomość przepisów RODO w zakresie ochrony danych osobowych pracowników
  • praktyczna obsługa programu Płatnik
  • sprawna obsługa MS OFFICE
  • umiejętność obsługi Gratyfikant GT, NEXO będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń oraz dokonywanie potrąceń zgodnie z przepisami
  • rozliczanie czasu pracy
  • sporządzanie deklaracji i sprawozdań (PIT, ZUS, PFRON, GUS, PPK)
  • naliczanie świadczeń z ZFŚŚ
  • obsługa programu Płatnik, przygotowywanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS
  • sporządzanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych, świadectw pracy
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym
  • przygotowywanie raportów oraz analiz z zakresu kadr i płac oraz kosztów pracy
  • bieżący kontakt (mailowy i telefoniczny) z Klientem w zakresie spraw dotyczących zagadnień kadrowo-płacowych
  • śledzenie zmian w przepisach prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość pracy zdalnej
  • współpracę z renomowanym Partnerem
  • stanowisko pracy gwarantujące stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • pracę w miłej atmosferze i zespole
  • pakiet medyczny i pakiet multisport

Pozostawiamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami które zostaną zakwalifikowane do dalszego procesu rekrutacji.